Sep 04

Nástenné hodiny, niečo o nich

Naša vyspelá doba vyžaduje, aby mal každý prehľad o tom, koľko je práve hodín. Musíme byť informovaný, aby sme nič nezmeškali. Je dôležité vedieť o koľkej vstávame, kedy vyrazíme do práce alebo do školy, kedy ísť na obed. Každý deň náhlime na autobus, na schôdzku, alebo na návštevu. A to je dôvod k tomu, mať v každej domácnosti nástenné hodiny, pretože nástenné hodiny sú neodmysliteľnou súčasťou našich bytov a domov. Nástenné hodiny musia tiež plniť svoju hlavnú funkciu a tou je ukazovať presný čas.

 

Kto si však predstavuje také tie klasické nádražné hodiny, ktoré poznajú iba čiernu a bielu farbu, ten je trochu “out“. Do našich moderných obytných priestorov je najlepšie zaobstarať si moderné nástenné hodiny, ktoré sem najlepšie zapadnú. Neopozerané nástenné hodiny, ktoré, keď zavesíte do vašej obývacej miestnosti, budú obdivované príslušníkmi rodiny aj Vašimi návštevami. Nástenné hodiny, ktoré sú pomocníkom a zároveň bytovým doplnkom.

 

Čo sa týka ponuky nástenných hodín je veľmi široká a vyberie si naozaj každý. Môžeme menovať – od rôznych vzhľadov kovových nástenných hodín, ktoré sú vysoko moderné a majú luxusný vzhľad, cez hravé motívy zvierat,, ktoré sú svojou veselosťou a farebnosťou určené výhradne deťom, až po najrôznejšie špeciálne pre kuchyňu ( vypadajú ako tanier, alebo sú zostavené z rôzneho kuchynského náradia) alebo obývacia izba( nástenné hodiny, ktoré vypadajú ako knihy).

 

Nech už vyberiete akékoľvek nástenné hodiny, nemusia visieť zákonite iba v predsieni Vášho bytu, môžu byť predsa umiestnené naproste kdekoľvek. Jedny sa určíte hodia do kuchyne, do obývacej izby, alebo spálne. Ďalšie sa budú vynímať v detskej izbe – prehľad o čase musia mať aj deti.

 

Teraz už ostáva naozaj len vybrať tie najlepšie nástenné hodiny do Vášho bytu. Nie len, že sú všetky tieto nástenné hodiny naproste presné, ale navyše skvelé vyzerajú. Ukážku niektorých vydarených modelov nástenných hodín môžete vidieť tu.

 

Sep 04

Nástenné hodiny dodávajú osobitú atmosféru

Nezriedka si kladieme otázku, aký darček pre ženu, alebo aký darček pre muža zaobstarať, aby sme urobili svojím blízkym radosť. Chceme byť originálny a tak zháňame iba nevšedné veci, ktoré majú nejaký nápad.  Nemôžu postrácať nápaditosť.   Pri zvažovaní cítime, že je potrebný nevšedný darček, ktorý obdarenému urobia veľkú radosť a ktorý zároveň využije. Dilemu pozná asi každý. Je tu však riešenie. Obdarujte svojich milých netradičným darčekom, ktorý zároveň poteší a bude tiež potrebný. Nástenné hodiny  zaujímavého designu s príbehom, ktorý o vašom vzťahu k obdarovanému mnohé povie a splní to, prečo sa darčeky dávajú – pre radosť z Vášho daru .

Kúpite nástenné hodiny ako darček, urobíte tak radosť najmenej dvakrát.  Darcu, že dobre vybral a prekvapil svojím vkusom, druhýkrát, keď dar nástenné hodiny dobré slúžia a doplnia tak vhodne interiér domova. Pri pohľade na Váš darček bude vždy zaručene pôsobiť na pozitívne emócie.

Je jasné, že si môžete nástenné hodiny kúpiť tiež pre seba, pre svoju radosť. Hodiny sa hodia do všetkých interiérov nech sa jedná o kuchyňu, obývačku, detskú izbu alebo Vašu pracovňu.

Napríklad v modernej kuchyni nesmú chýbať nástenné hodiny s príbehom. Kuchyňa je dôležitou miestnosťou v dome, ak nie najdôležitejšou.  Projektanti dne s projektujú kuchyne ako základ moderného bývania a práve v takejto kuchyni nesmú chýbať nástenné hodiny, ktoré zútulnia celú kuchyňu alebo jedáleň. Je nutné preto vybrať zaujímavé hodiny, ktoré budú v danom priestore pekne ladiť. Ako už bolo povedané pre interiér sú zvlášť vhodné nástenné hodiny s príbehom – vôňa kávy, zátišie s levanduľou, slnečnice a tak ďalej …

Sep 04

Nástenné hodiny pre ženícha a nevestu

dokonalý darček na svadbu
dar na svadbu

Nástenné hodiny podľa seba s príbehom pre rodinu a deti. Hodiny pre deti sa škálou dekorácií a motívov  zvieratiek, ktoré máme radi. Také hodiny naplnené exotikou, zátiším, rozprávkou pre deti. Hodiny sú posádzané  kvalitným a presným hodinovým strojčekom sú predurčené do detskej izby a spálne.

Život  bez hodín si už v dnešnej dobe nevieme predstaviť. Nákup rozprávkových hodín nesmieme  žiadne unáhliť.  Nechceme predsa nudné hodiny. Sme náročný a požadujeme zaujímavý dekór, ktorý budeme mať radi. Všetci chceme kvalitu a nápaditý dekór obrázkových hodín a preto mierime do jedinečného internetového obchodu www.hodrexshop.sk , kde si môžeme zakúpiť nástenné hodiny s príbehom.

Rozmanitý výber hodín Vás zaiste prekvapí rovnako ako dobré ceny. Hodiny sú krásne a zároveň kvalitné. Nebudeme váhať ani chvíľočku a zaobstaráme si hodiny pre deti do detskej izby. Cena a vzhľad hodín nás zaujmú.

Lákavá ponuka hodín na stenu Vás zaiste milé zaujme, rovnako ako rozumné ceny.  Nebudete váhať ani chvíľku a objednáte si detské hodiny pre svoje dievčatká a chlapcov. Cena atraktívni vzhľad hodín vás podnieti k ďalej objednávke. Vo veľmi obľúbenom obchode nájdete hodiny s príbehom svojich snov. Výber dekóru je motivujúci – krajina, maják, zvieratá a mnoho ďalších

Ohuruje Vás to  ? stačí si kliknúť na sekciu Podľa seba  a je to jasné. Krásne motívy s rozprávkovými postavičkami a zvieratkami vás nadchnú. Jedinečný shop, milý a priateľky zákaznícky servis. Hodiny s príbehom sú určené pre malé aj veľké a máte vyriešený darček. Darček nástenné hodiny Podľa seba ! osviežujúci bytový doplnok, ktorý ozvláštni Vaše steny.  Radi obchod do poručujeme svojím známym. Motívov a dekórom je veľmi mnohoTo, že  tu sa skutočne čas nezatavil  a nás teší. Rozprávkový dekór a zároveň moderné hodiny. Nástenné hodiny podľa seba pútavým príbehom nikoho nezaklamú.

V každom prípade vyberte pre seba ten najvhodnejší dekór, iba ten Vám bude prinášať veľkú radosť. Hodiny pre Vás – hodiny s príbehom. Vyberte si svoje hodiny a svoje motívy .

A kde sa dajú nástenné hodiny podľa seba kúpiť ? v obľúbenom internetovom obchode www.hodrexshop.sk .

Sep 04

Hodiny na stenu, výber z pohodlia domova

nákup nástenných hodín z pohodlia domova

Nechce sa vám obchádzať obchody a zháňať hodiny na stenu ? my vám ušetríme vaše kroky aj čas!  Ty najlepšie hodiny na stenu môžete na www.hodrexshop.sk vybrať priamo z pohodlia svojho domova a budete najviac milo prekvapený ich priaznivou cenou a širokým výberom.

Nakupujte hodiny na stenu online 

Prídete si v internetovom obchode hodiny na stenu, ktoré splnia všetky vaše predstavy. Mali by byť štýlové, originálne a ladiť k vášmu interiéru ? prejdite si  ponúkané nástenné hodiny a my vám garantujeme, že si určite vyberiete.  Šetrite svoj čas, ktorý si môžete následne usporiadať na hodinách u nás kúpených, a nakupujte rýchlo a efektívne priamo z vášho kresla.

S nástennými hodinami strážcom svojho času

Nástenné hodiny na stenu sú tým pravým doplnkom, ktorý Vám do teraz chýbal. Zbavte sa nudných hodín, ktoré visia vo vašej kuchyni a doprajte svojmu domovu nový, moderný a jedinečný vzhľad. Tie nástenné hodiny ktoré sú najviac obľúbené majú skladom a doučia vám ich do 2- až 7 dní.

Sep 04

Nástenné hodiny v Hodrexshop.sk

nástenné hodiny - hodrexshop.sk

hodiny nástenné

ale napríklad tiež  klasické kukučky alebo radu originálnych budíkov, ktoré vás každé ráno spoľahlivo vytiahnu z postele. V neposlednej rade tam potom nájdete tiež niečo do detských iziebPodlahové hodiny do kancelárií .

Prináša vám široký výber hodín pochádzajúcich z dielne osvedčených výrobcov. Nájdete u nás kvalitné hodiny Slovenskej značky HODREX a výrobky prestížnej svetoznámej značky AMS.

neprebernej ponuke

e-shopu nájdete rovnako stolové hodiny na svoje prídu aj milovníci klasicky zariadeného interiéru, tak – predovšetkým  aj tí, ktorý túžia po originálnom výzore. Naše hodiny, nutný doplnok zariadenia každého bytu, odpovedajú každým svojím detailom posledným módnym trendom.

Návrhári si dali záležať na tom aby docielili čo možno najpôsobivejšieho vizuálneho efektu, ozaj pri zachovaní prehľadnosti hodinového ciferníku, už nesie seba originálny tvar či farebný odtieň.

Obzvlášť nápaditý design spravidla ponúka originálny nástenné hodiny HODREX a AMS

Sep 04

Nástenné hodiny môžu byť viac než ukazovateľ času

Hodiny patria takmer do každej izby, určite ich máme každý doma.  Účel je zrejmý, pretože sa neustále potrebujeme orientovať v čase. S tým, ako rastú naše nároky na kvalitu bývania a vzhľad nášho okolia, menia sa aj naše nároky na hodiny.  Na ich funkcii, ale skôr na vzhľad. Výber je v dnešnej dobe značný, však je pravda že na ty „naše“ hodiny nenarazíme hneď na prvej webovej stránke alebo  v prvom obchode a najviac sa musíme prekúkať záplavou klasických výrobkov. Výhodné je pozrieť sa po špecializovaných obchodoch, ako je napríklad e-shop www.hodrexshop.sk

Naraz vidíme, že hodiny nie su iba guľaté plastové výlisky alebo vyrezávané drevené pendlovky. Okrem nástenných či kyvadlových hodín môžeme do svojho bytu zvoliť aj hodiny stolové alebo kukučkové. Na výber máme z mnoho rozmanitých tvarov, farieb, materiálov a veľkostí. Pod absolútne väčšinu modelov z menovaného obchodu sú podpísaný popredný návrhári. Originálne hodiny naraz nie sú len ukazovateľom času, ale významným interiérovým doplnkom, ktorého výber stojí za to venovať pozornosť. A kto z nás by nechcel doma mať hodiny podľa svojich predstáv, ktoré najviac zaujmú každého návštevníka nášho obydlia. Sledovanie času potom prestane byť iba stresujúcou záležitosťou a môže, nás dokonca aj baviť. Zaujímavé sú hlavne nástenné hodiny HODREX a AMS.

Za zvláštnu zmienku potom stoja moderné kukučkové hodiny. Pod týmto pojmom si väčšina z nás predstaví čosi historického. To je ale veľký omyl. Novodobé kukučky majú síce elektronické strojčeky, ale tiež úžasný design, možnosť stlmenia či vypnutia a tiež automatické vypínanie kukania v noci vďaka svetelnému čidlu.

Pokiaľ uvažujete o oživení a modernizácií svojho bytu, nezabudnite na hodiny. Rovnako budete nejaké potrebovať, tak prečo nie rovno tie, ktoré váš interiér vkusne doplnia a oživia ?

Sep 04

Drevené hodiny nástenné

Skvelým praktickým aj estetickým darom pre Vás a Vašich blízkych môžu byť drevené nástenné hodinyNakuknite do nášho katalógu a vyberte si z pestrej ponuky drevených hodín nástenných

Široká ponuka drevených nástenných hodín

Vkus a štýl zákazníkov, ktorý vybavujú svoju domácnosť, pracovisko či iné priestory je rôzny. Objednajte si z  ponuky drevených nástenných hodín. Máme pre vás pripravené drevené nástenné hodiny tvarov guľatých, hranatých, s arabskými aj rímskymi číslicami, v štýle retro, nadčasovom, ale aj klasiku.

Spoľahlivé drevené nástenné hodiny za super ceny

Drevené hodiny nástenné sú produkty originálnych značkových výrobcov. Využité masívne materiály dreva vo farbách a lakované, ktoré sa bude hodiť k nábytku vašich interiérov. Strojčeky  ďalšieho vybavenia zaručujú hodinám dlhú životnosť, presnosť a spoľahlivosť. Interiér vaši domácnosti doplní kvalitné, moderné drevené nástenné hodiny.

Objednajte si nové drevené hodiny na stenu

Balenie drevených hodín nástenných obsahuje záručný list, baterky súčasťou nie sú. U všetkých ponúkaných drevených nástenných hodín uvádzame parametre, ako sú rozmer, materiál, sklo, ciferník,  pohon, farba a ďalšie. Snažíme sa vyhovieť prianiam a požiadavkám zákazníka na kvalitu aj design drevených hodín na stenu .

Sep 04

Bytové doplnky od prvotriednych dodávateľov

Vybavovanie bytu je vec, ktorá prakticky nikdy nekončí. Môžete kúpiť nový byť a kúpiť nový nábytok, podlahy, kuchynskú linku. Stále ale bude čo vylepšovať a dokupovať. Nech už sa jedná o doplnky do kúpeľne, do kuchyne, alebo nový obraz. V podstate je to tak správne, prečo si neurobiť čas od času radosť a nezaobstarať si do bytu nové doplnky, alebo vybavenie.

Na trhu je veľa firiem ponúkajúcich nábytok a doplnky do interiéru. S príchodom a rozšírením internetového predaja je výber ešte väčší než kedy bol. Teraz už zohnáte kvalitné bytové doplnky a nábytok za rozumnú cenu. Je to veľmi inšpirujúce a každý občas podľahne a zaobstará si do bytu zaujímavý kúsok vybavení. Tým, ako sa výrobcovia snažia zaujať svojím tovarom prichádza stále častejšie ku slovu kvalitný design. Niečo úplne obyčajného dokážu kvalitný návrhári a designeri urobiť originálne a neotrepane.

Príkladom toho, ako obyčajné veci urobiť zaujímavé je naša ponuka nástenných hodínNepredávame len obyčajné nástenné hodiny, ale zároveň aj funkčné a originálne bytové doplnky. Nájdete u nás hodiny netradičného designu a svetovej značky AMSa Slovenskej značky HODREX.

Sep 04

Hodiny na stenu

Chceli by ste si zaobstarať niečo originálneho a jedinečného do bytu ? Radi by ste si kúpili niečo čo oživí Váš inak nudný byt? Chceli by ste mať niečo, čo nemá každý a čím sa budete líšiť od suseda? Máte radi eleganciu,  štýlovosť a moderný vzhľad?  Hľadáte niečo, čo by zaujalo každú návštevu na prvý pohľad pri návšteve Vašej domácnosti? Potom práve pre Vás máme tip, do čoho by ste mali rozhodne investovať.

Potom by ste mali vedieť, že zrejme hľadáte nástenné hodiny, ktoré aj z tej najobyčajnejšej domácnosti modernú domácnosť. Nezáleží na tom, či bývate v rodinnom dome, garsónke, alebo  v milionárskej vile, pretože nástenné hodiny sa hodia do každej domácnosti. Najviac sa nejedná iba o módny doplnok, ktorý je rečný do Vašej domácnosti, ale jedná sa aj o funkčnú súčasť každého domova, pretože Vám nástenné hodiny budú hovoriť, koľko je práve hodín. Nástenné hodiny si môžete  kúpiť tak domov, ako aj do kancelárie, kde zaiste oživia celkový vzhľad kancelárie a ponúknu zamestnancom príjemnejšie prostredie pre prácu. Pokiaľ by ste si chceli kúpiť nástenné hodiny, ktoré oživia váš byt, tak je tu pre Vás internetový obchod hodrexshop.sk, ktorý vám ponúka presne to, čo hľadáte a po čom Vaše srdce tajne túži.

V ponuke tohto e-shopu nájdete klasické nástenné hodiny, designové nástenné hodiny, hodiny do kuchyne a v neposlednom rade aj hodiny do detskej izby. Pokiaľ hľadáte darček pre blízkych, kamarátov, alebo treba pre partnerku, tak je tu pre vás možnosť dať si vyrobiť hodiny podľa seba s vlastnou fotografiou.  Vyberte sa deda aj Vy na návštevu do internetového obchodu Hodrexshop.sk a zaobstarajte si nástenné hodiny do  svojho útulného domčeku, či kancelárie.

Sep 04

Hodiny do domácnosti

Práve ste odložili valček od maľovania Vašej kuchyne, obývačky, či spálne a novo natreté steny si žiadajú ozdobu ? ošperkujte ich štýlovými nástennými hodinami, ktoré sa budú na vašej stene náramne vynímať a zároveň vám urobia takú službu, ktorá sa od nich žiada. Vyberte si na Hodrexshop.sk tie pravé nástenné hodiny do Vášho interiéru

Nástenné hodiny – váš nový pomocník

Ponúkame Vám nástenné hodiny, ktoré svoje miesto nájdu vo všetkých štýloch príbytku. Ozdobiť si môžete extra moderní príbytok, ale aj byt, ktorý v sebe nesie staršieho ducha. Stačí zvoliť také nástenné hodiny, ktoré k Vám zapadanú a dodajú Vášmu bytu potrebnú atmosféru. Vyberajte hodiny nástenné tak, aby Vás každý deň bavili- a bavil vás aj každý deň!

Hodiny nástenné na Hodrexshop.sk

Nech dávate prednosť kovu, drevu ich kombinácií či úplne inému materiálu, našou ponukou budete vždy potešený. Nástenné hodiny od nás majú šťavu, venujte im prosím, vo Vašom príbytku čestné miesto. Unikátne hodiny, ktoré inde za takú priaznivú cenu nenájdete – to sú nástenné hodiny. Nesledujte hodiny so strachom, že zase nestíhate – s našimi nástennými hodinami budete vždy o krok vpred.

Staršie «