«

»

Sep 04

Drevené hodiny nástenné

Skvelým praktickým aj estetickým darom pre Vás a Vašich blízkych môžu byť drevené nástenné hodinyNakuknite do nášho katalógu a vyberte si z pestrej ponuky drevených hodín nástenných

Široká ponuka drevených nástenných hodín

Vkus a štýl zákazníkov, ktorý vybavujú svoju domácnosť, pracovisko či iné priestory je rôzny. Objednajte si z  ponuky drevených nástenných hodín. Máme pre vás pripravené drevené nástenné hodiny tvarov guľatých, hranatých, s arabskými aj rímskymi číslicami, v štýle retro, nadčasovom, ale aj klasiku.

Spoľahlivé drevené nástenné hodiny za super ceny

Drevené hodiny nástenné sú produkty originálnych značkových výrobcov. Využité masívne materiály dreva vo farbách a lakované, ktoré sa bude hodiť k nábytku vašich interiérov. Strojčeky  ďalšieho vybavenia zaručujú hodinám dlhú životnosť, presnosť a spoľahlivosť. Interiér vaši domácnosti doplní kvalitné, moderné drevené nástenné hodiny.

Objednajte si nové drevené hodiny na stenu

Balenie drevených hodín nástenných obsahuje záručný list, baterky súčasťou nie sú. U všetkých ponúkaných drevených nástenných hodín uvádzame parametre, ako sú rozmer, materiál, sklo, ciferník,  pohon, farba a ďalšie. Snažíme sa vyhovieť prianiam a požiadavkám zákazníka na kvalitu aj design drevených hodín na stenu .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžte používať nasledujúce HTML tagy a vlastnosti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>