«

»

Sep 04

Nástenné hodiny môžu byť viac než ukazovateľ času

Hodiny patria takmer do každej izby, určite ich máme každý doma.  Účel je zrejmý, pretože sa neustále potrebujeme orientovať v čase. S tým, ako rastú naše nároky na kvalitu bývania a vzhľad nášho okolia, menia sa aj naše nároky na hodiny.  Na ich funkcii, ale skôr na vzhľad. Výber je v dnešnej dobe značný, však je pravda že na ty „naše“ hodiny nenarazíme hneď na prvej webovej stránke alebo  v prvom obchode a najviac sa musíme prekúkať záplavou klasických výrobkov. Výhodné je pozrieť sa po špecializovaných obchodoch, ako je napríklad e-shop www.hodrexshop.sk

Naraz vidíme, že hodiny nie su iba guľaté plastové výlisky alebo vyrezávané drevené pendlovky. Okrem nástenných či kyvadlových hodín môžeme do svojho bytu zvoliť aj hodiny stolové alebo kukučkové. Na výber máme z mnoho rozmanitých tvarov, farieb, materiálov a veľkostí. Pod absolútne väčšinu modelov z menovaného obchodu sú podpísaný popredný návrhári. Originálne hodiny naraz nie sú len ukazovateľom času, ale významným interiérovým doplnkom, ktorého výber stojí za to venovať pozornosť. A kto z nás by nechcel doma mať hodiny podľa svojich predstáv, ktoré najviac zaujmú každého návštevníka nášho obydlia. Sledovanie času potom prestane byť iba stresujúcou záležitosťou a môže, nás dokonca aj baviť. Zaujímavé sú hlavne nástenné hodiny HODREX a AMS.

Za zvláštnu zmienku potom stoja moderné kukučkové hodiny. Pod týmto pojmom si väčšina z nás predstaví čosi historického. To je ale veľký omyl. Novodobé kukučky majú síce elektronické strojčeky, ale tiež úžasný design, možnosť stlmenia či vypnutia a tiež automatické vypínanie kukania v noci vďaka svetelnému čidlu.

Pokiaľ uvažujete o oživení a modernizácií svojho bytu, nezabudnite na hodiny. Rovnako budete nejaké potrebovať, tak prečo nie rovno tie, ktoré váš interiér vkusne doplnia a oživia ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžte používať nasledujúce HTML tagy a vlastnosti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>